درباره دندانپزشک ترمیمی بیشتر بدانیم.

دندانپزشک ترمیمی

درباره دندانپزشک ترمیمی بیشتر بدانیم.

درباره دندانپزشک ترمیمی بیشتر بدانیم.

 

در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه می توانیم یک دندانپزشک ترمیمی و متخصص خوب پیدا کنیم؟

اگر شما هم به فکر دگرگون کردن طرح لبخند خود هستید و می خواهید با روش های به روز دندانپزشکی برای اصلاح طرح لبخند خود اقدام کنید، حتما باید به مطب یک دندانپزشک ترمیمی خوب مراجعه کنید.

نظر به آن که دندانپزشک زیبایی و ترمیمی یک تخصص شناخته شده نیز نمی باشد، از این رو هر دندانپزشکی می تواند به راحتی خود را یک دندانپزشک ترمیمی و کازمتیک بنامد. بنابراین این موضوع مهم است که دندانپزشک خود را بسیار هوشمندانه انتخاب کنید. 

 

 چگونه می توانیم یک دندانپزشک ترمیمی و متخصص خوب پیدا کنیم؟

 

شما می توانید با در نظر گرفتن معیارهای بی شماری که وجود دارد، اقدام به پیدا کردن یک دندانپزشک زیبایی و متخصص خوب کنید.

گاها بعضی از افراد برای پیدا کردن دندانپزشک، تنها هزینه ها را در نظر می گیرند و به دنبال دندانپزشکی هستند که حداقل هزینه را از آنها دریافت می کند، باید بسیار احتیاط کنید!

زیرا برای انتخاب یک دندانپزشک ترمیمی و یک متخصص خوب معیارهای زیادی وجود دارد که حتما باید به آنها توجه کرد.

 

دلیل انتخاب یک دندانپزشک ترمیمی خوب چیست و چرا مهم است ؟

 

به این دلیل که دندانپزشک زیبایی و ترمیمی دندان یک نوع هنر و هنرنمایی حساس محسوب می شود که نیازمند زمان و مهارت بالا دارد و به طور کل می توان گفت هزینه بیشتری نسبت به دندانپزشکی عمومی نیز در بر دارد.

از این رو شما باید انتخاب بهترین دندانپزشک و متخصص ترمیمی و زیبایی را جدی بگیرید.

 

دندانپزشک ترمیمی

 

معیارهای انتخاب یک دندانپزشک و یک متخصص خوب چیست ؟

 

  • استفاده از تجربه دیگران

امروزه شاهد آن هستیم که اکثر افراد استقبال گسترده ای از دندانپزشک زیبایی و ترمیمی دندان دارند و اغلب آنها با انواع پروسه های زیبایی دندان مانند لمینت دندان، بلیچینگ دندان، انواع روکش ها، ایمپلنت و … آشنا بوده و به احتمال زیاد یکی از این پروسه ها انجام داده اند. شما می توانید از تجربیات این افراد استفاده کرده و ببینید که آیا متخصص آنها یک دندانپزشک ترمیمی خوب بوده است یا نه.

همچنین ناگفته نماند که شما می توانید با جستجو در اینترنت با بهترین متخصص و یا بهترین دندانپزشک ترمیمی آشنا شوید.

 

  • در نظر گرفتن تخصص و اعتبار دندانپزشک

این مسئله را به یاد داشته باشید که هر دندانپزشکی حتی یک متخصص می تواند خود را یک دندانپزشک زیبایی و ترمیمی خوب معرفی کند. به این معنی که هر دندانپزشکی می تواند پروسه های زیبایی و ترمیمی را انجام دهد، اما لزوما هر کسی که پروسه های زیبایی دندان انجام دهد، بهترین و قابل اعتماد نمی تواند باشد. می توان گفت دندانپزشکی که دارای چندین سال تجربه موفق در زیبایی و ترمیم دندان بوده یا دوره های تخصصی آن را گذرانده است، می تواند بهترین گزینه برای مراجعه باشد. پروسه ها و اموراتی که این متخصصان در آنها تجربه، مهارت و تخصص کافی دارند شامل : 

 

. انجام بلیچینگ دندان با روش های به روز

. نصب ایمپلنت

. لامینیت کردن دندان

. انواع روکش های دندان

. عصب کشی

. جراحی دندان عقل

. پالیش دندان 

. و …

 

دندانپزشک ترمیمی

 

  • بررسی به روز بودن دندانپزشک

امروزه شاهد آن هستیم که دنیای پزشکی و دندانپزشکی بسیار پویا است، و هر روز یافته های پژوهش ها و تحقیقات متفاوتی را بر میزان اطلاعات علمی این رشته ها اضافه می کند. از این رو دندانپزشک یا متخصصی که به جز تحصیلات آکادمیک خود، پیوسته به دنبال پژوهش و تحقیق یا دنبال به روز کردن علم خودش است، می تواند تفاوت زیادی در نحوه درمان ایجاد کند. 

 

  • بدست آوردن اطلاعات کافی را از میزان تجربه و سابقه کاری دندانپزشک 

علاوه بر گذراندن دوره آموزش آکادمیک، تجربه و مهارت متخصص زیبایی و ترمیمی دندان نیز بسیار مهم است. باید بدانید که انجام پروسه های ترمیم دندان می تواند روی زیبایی لبخند و همچنین چهره شما تاثیر فراوانی داشته باشد، از این رو باید با نهایت دقت و توجه انجام شود.

هر اندازه که تجربه دندانپزشک بیشتر باشد و تعداد دندان هایی که ترمیم کرده نیز زیاد باشد، شما به طور قطع می توانید با اطمینان به مطب آن مراجعه کرده و یک ترمیم خوب داشته باشید. 

 

  • مشاهده عکس های قبل و بعد مراجعین

ارائه و نمایش عکس های قبل و بعد ترمیم و زیبایی دندان می تواند به مراجعین کمک شایانی کند تا مهارت و هنر و همچنین نتیجه کار دندانپزشک خود را ببینند. از دندانپزشکی که انتخاب کردید بخواهید که تصاویر قبل و بعد دندانهای ترمیمی مراجعین را به شما نشان دهد تا نتیجه کار را مشاهده کنید، بعد تصمیم بگیرید.

 

  • گرفتن وقت برای ویزیت و مشاوره

شما باید یک جلسه مشاوره یا ویزیت با یک دندانپزشک ترمیمی خوب داشته باشید. با همان یک جلسه می توانید تا حدی درباره دندانپزشک و مطب او اطلاعات مفیدی به دست بیاورید. در آغاز به تمام اطلاعات و توصیه هایی که توسط دندانپزشک ارائه می شود، گوش کنید، و ببینید آیا به خوبی متوجه توضیحات دندانپزشک شده اید یا نه.

اگر به درستی متوجه شدید، به این معنی است که دندانپزشک انتخابی شما مفاهیم و منظور خود به درستی بیان کرده است، و شما می توانید با دندانپزشک خود ارتباط خوب و مفیدی برقرار کنید. در حین انجام پروسه ترمیم دندانی، ارتباط خوب بین مراجعین و دندانپزشک، نتیجه خوب و اثربخشی به همراه دارد.

 

  • اطمینان از راحتی در مطب متخصص

راحتی و آسایش شما یکی از مهمترین معیارهای انتخاب متخصص خوب است. بعضی از پروسه های دندانپزشکی زیبایی ممکن است کمی زمان بر باشند و بیشتر از یک جلسه طول بکشند، از این رو طی جلسات دندانپزشکی، راحتی و آسایش شما بسیار مهم است. چنانچه دندانپزشک و کارکنان مطب به شما حس راحتی و آرامش بدهند. به طور قطع تجربه دندانپزشکی خوبی خواهید داشت.

 

با انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی، شما می توانید از دندان های زیبا و لبخندی تاثیر گذار لذت ببرید.

شما می توانید جهت مشاوره به مطب بهترین دندانپزشک پونک جناب دکتر مهدی ابوالقاسمی مراجعه کرده و هرچه زودتر به رویای لبخند هالیوودی برسید.

نظر بدهید